Pěchovadlo na kávu 58,40 mm BH Pergtamp

1. Nákup
3. Kontrola
4. Dokončení
Foto: VST-TAMPER-BH: Pěchovadlo na kávu 58,40 mm BH Pergtamp
Cena dopravy
platbadoprava
Na dobírku130 Kč s DPH
Převodem na účet115 Kč s DPH
Platba kartou on-line115 Kč s DPH

Obj. číslo: VST-TAMPER-BH

Cena s DPH: 2790 Kč (~115,10 €)

Cena bez DPH: 2306 Kč

DPH: 21 %

Dostupnost: skladem

Záruka: 24 měsíců ?

Značka: Pergtamp

Počet:

Popis

Průměr pěchovadla 58,4 mm je vhodný pro všechny precizní filtry VST.
Díky tvaru základny pěchovadla má vzduch při stlačování kávy kam unikat a při zvednutí pěchovadla nedojde vlivem podtlaku k nadzvednutí již upěchované kávy.

I když pěchovadlo vypadá robustně, jeho hmotnost činí pouhých 260 g. Opakovaná práce s ním tedy není pro baristu fyzicky namáhavá. Únavu minimalizuje také jeho ergonomický tvar, vhodný pro každou velikost ruky i každý stylu úchopu.

Tělo pěchovadla je provedeno z lehkého, černě eloxovaného hliníku. Pěchovací plocha je z nerezové oceli (stainless steel 304). Tvar pěchovací plochy je konstruován tak, aby množství neupěchované kávy bylo, v precizním filtru VST, co nejmenší.

  1. pěchovadlo se zaoblenou pěchovací plochou - neupěchované množství kávy je značně větší než při použití kvalitního pěchovadla
  2. pěchovadlo BH Pergtamp - neupěchované množství kávy je naprosto minimální - rozdíl průměru pěchovadla BH Pergtamp a precizního nerezového filtru VST je pouhých 0,1 mm

V běžném provozu pěchovadlo občas spadne na zem. Dojde-li přitom k poškození nerezové pěchovací plochy, není třeba pěchovadlo nahrazovat celé. Nerezová část pěchovadla je snadno vyměnitelná, lze ji vyšroubovat.

Pro dokonalou ochranu při přepravě a přenášení je pěchovadlo prodáváno s pevným, zapínatelným pouzdrem, vyplněným pěnovou hmotou, do které lze pěchovadlo bezpečně uložit.

Galerie