Dočasné omezení platební metody DOBÍRKA
Vážení zákazníci, vzhledem k opatřením, které postupně zavádějí jednotlivé přepravní společnosti v souvislosti s koronavirem, jsme byli nuceni dočasně odstranit možnost platby dobírkou.
Jakmile to bude možné, samozřejmě ji rádi znovu zprovozníme.
Děkujeme za pochopení.

Pěchovadlo na kávu 58,40 mm BH Pergtamp

1. Nákup
3. Kontrola
4. Dokončení
Foto: VST-TAMPER-BH: Pěchovadlo na kávu 58,40 mm BH Pergtamp
Cena dopravy
platbadoprava
Převodem na účet110 Kč s DPH
Platba kartou on-line110 Kč s DPH

Obj. číslo: VST-TAMPER-BH

Cena s DPH: 2790 Kč (~103,00 €)

Cena bez DPH: 2306 Kč

Původní cena: 3490 Kč

DPH: 21 %

Dostupnost: skladem

Záruka: 24 měsíců ?

Značka: Pergtamp

Počet:

Popis

Průměr pěchovadla 58,4 mm je vhodný pro všechny precizní filtry VST.
Díky tvaru základny pěchovadla má vzduch při stlačování kávy kam unikat a při zvednutí pěchovadla nedojde vlivem podtlaku k nadzvednutí již upěchované kávy.

I když pěchovadlo vypadá robustně, jeho hmotnost činí pouhých 260 g. Opakovaná práce s ním tedy není pro baristu fyzicky namáhavá. Únavu minimalizuje také jeho ergonomický tvar, vhodný pro každou velikost ruky i každý stylu úchopu.

Tělo pěchovadla je provedeno z lehkého, černě eloxovaného hliníku. Pěchovací plocha je z nerezové oceli (stainless steel 304). Tvar pěchovací plochy je konstruován tak, aby množství neupěchované kávy bylo, v precizním filtru VST, co nejmenší.

  1. pěchovadlo se zaoblenou pěchovací plochou - neupěchované množství kávy je značně větší než při použití kvalitního pěchovadla
  2. pěchovadlo BH Pergtamp - neupěchované množství kávy je naprosto minimální - rozdíl průměru pěchovadla BH Pergtamp a precizního nerezového filtru VST je pouhých 0,1 mm

V běžném provozu pěchovadlo občas spadne na zem. Dojde-li přitom k poškození nerezové pěchovací plochy, není třeba pěchovadlo nahrazovat celé. Nerezová část pěchovadla je snadno vyměnitelná, lze ji vyšroubovat.

Pro dokonalou ochranu při přepravě a přenášení je pěchovadlo prodáváno s pevným, zapínatelným pouzdrem, vyplněným pěnovou hmotou, do které lze pěchovadlo bezpečně uložit.

Pěchovadlo je dodáváno v pevném, zapínatelném přepravním pouzdře.

Galerie