Prodej optických refraktometrů, prodej digitálních refraktometrů

1. Nákup
3. Kontrola
4. Dokončení

V této kategorii naleznete levné optické refraktometry vyrobené z hliníku, určené pro hobby využití. Optický hranol i čočka jsou skleněné.

Refraktometry na měření medu

V této kategorii naleznete optické a digitální refraktometry určené pro měření obsahu vody v medu, a to jak pro včelaře, tak pro profesionální obchodníky medem. Někdy se říká refraktometry na měření medu, refraktometry na med, ale měřítkem kvality medu, které lze určit pomocí refraktometru, je obsah vody v medu.

Zobrazit produkty

Refraktometry na víno a štávu z hroznů

Tato kategorie obsahuje refraktometr pro měření cukernatosti hroznů přímo ve vinohradu.

Zobrazit produkty

Refraktometry na destiláty, pálenky a pivo

Tato kategorie je určena pro výrobce pálenky, vaření piva či alespoň příznivce této bohulibé činnosti.

Zobrazit produkty

Refraktometry pro chladiva, kapaliny do ostřikovačů, brzdovou kapalinu

V této kategorii najdete optické refraktometry určené na provozní kapaliny osobních i nákladních automobilů či autobusů (chladící kapalina, kapalina do ostřikovačů, elektrolyt autobaterie, Ad Blue® nebo brzdová kapalina.

Zobrazit produkty

Refraktometry série Brix

V této kategorii naleznete univerzální refraktometry se stupnicí Brix, vhodné pro měření v podstatě libovolných chemických látek.
Velmi často je doporučujeme pro měření cukernatosti vodných roztoků - ovocné šťávy, zeleninové šťávy, olejové emulze a podobně.

Zobrazit produktyRefraktometry pro měření slaných roztoků (mořské vody, solanky)

Refraktometry z této kategorie jsou vhodné zejména pro potravinářské nálevy (láky), přípravu slaných roztoků (solanek) či měření slanosti mořské vody v bazénech nebo akváriích.

Zobrazit produktyDigitální refraktometry

Digitální refraktometry v této kategorii jsou určeny pro hobby použití, pro náročné uživatele, kteří podrobují digitální refraktometr každodenní zátěži, doporučujeme digitální refraktometry do firmy MISCO.

Zobrazit produkty

Digitální refraktometry MISCO

Logo MISCO

Špičkové digitální refraktometry od amerického výrobce MISCO určené pro velmi náročné uživatele a profesionály.
Jejich odolná konstrukce dosahuje stupně krytí IP 64 (odolné proti prachu a proti stříkající vodě).
Nelineární automatická kompenzace teploty zaručuje vysoce přesné výsledky v rozsahu teplot 0 až 50 °C, i když teplota okolního vzduchu kolísá.

Díky propracovanému designu a vysoké variabilitě refraktometrů MISCO jsme schopni vám nabídnout unikátní možnost sestavení vlastního refraktometru. Ten může obsahovat až 5 stupnic dle vašeho výběru!

Zobrazit produktyRefraktometry - příslušenství

Náhradní díly, přislušenství a doplňkové zboží pro naše refraktometry

Potřebujete opravit refraktometr? Neváhejte a kontaktujte nás!

Zobrazit produkty

Kalibrace refraktometrů

Potřebujete kalibrační list pro refraktometr? V této kategorii naleznete vše potřebné. A pokud byste snad nenalezli, neváhejte se na nás obrátit, vždy se snažíme najít vyhovující řešení.

Kalibrační list (někdy též kalibrační protokol) porovnává hodnoty naměřené kalibrovaným refraktometrem s hodnotami naměřenými nebo definovanými etalonem.
Vystavuje se pro pracovní měřidla, která jsou používána ve výrobě a kdy potřebujete definovat měřící vlastnosti měřidla, tj. chybu a nejistotu měření.

Zobrazit produkty

Levné hliníkové hobby refraktometry

V této kategorii naleznete levné optické refraktometry vyrobené z hliníku, určené pro hobby využití. Optický hranol i čočka jsou skleněné.

Zobrazit produkty